HAKKIMIZDA

2021 yılında kurduğumuz DvSoft Bilişim Teknolojileri, e-ticaret ve web siteleri üzerine uzmak ekibi ile hizmet vermekte. Sunduğumuz kullanıcı öncelikli stratejilerimiz ve ayrıcalıklı müşteri portföyü ile değerini paha biçilemez şekilde ikiye katlayarak, şirket değerimizi hassasiyetle zirveye taşımayı başardık. Dünya standartlarını göz önünde bulundurarak çözüm ve güven içerikli ilkemiz ile yola çıktığımız bu serüvende; otorite rayından çıkmayarak, istikrarlı şekilde sayısız müşteriye en iyi web sitelerini sunmuş durumdayız.

Kuruluşundan günümüze süregelen profesyonellik, empati odaklı, dürüstlük ve gelişime açık bakış açımız ile istikrarlı büyüme sergileyerek, web sitesi dünyasında saygın bir konuma yükselmeye hak kazandık.

Sektördeki son gelişmeleri ve kullanıcı alanındaki güncel talepleri takip ederek, çağdaş düzeydeki teknolojiyle buluşturduğumuz web sitelerimizi sizlere sunuyor, en iyi ekip arkadaşlarımız, güçlü ve profesyonel idari yönetimimiz ile takibini gerçekleştirerek, en iyi şekilde hizmet almanızı sağlıyoruz.

info@dvsoft.com.tr

Mail 7x24 Destek

05448839393

Whatsapp 7x24 Destek

0342 371 72 72

Hafta içi 09:00-18:00